amago.pl > Aktualności > Oferta pracy w naszym oddziale w Toruniu

Oferta pracy w naszym oddziale w Toruniu

27.08.2024

Cześć, jesteśmy AMAGO !

Sprzedajemy i serwisujemy maszyny budowlane, drogowe, górnicze, wiertnicze i fundamentowe. Nasz najbardziej znany produkt to HYUNDAI. Jesteśmy polską firmą z 30-to letnią historią. Mamy biura w Cholerzynie k. Krakowa (HQ), Warszawie, Toruniu i Białymstoku. Nasza dewiza – sprzedaż zaczyna się tam, gdzie kończy się sprzedaż.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Miejsce pracy: Toruń

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętności miękkie i negocjacyjne,
  • Doświadczenie w handlu lub wsparciu sprzedaży,
  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Podstawowa wiedza techniczna będzie dodatkowym atutem.

Zadania:

  • Aktywny telemarketing w powierzonym regionie,
  • Utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami,
  • Przygotowywanie ofert,
  • Bezpośrednia współpraca z handlowcami w powierzonym regionie,
  • Opieka nad Oddziałem w Toruniu,
  • Organizacja spotkań handlowych.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • brak korporacyjnej atmosfery, piąteczek kończy się w Amago o 13😊
  • odpowiednie wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy,
  • szkolenia produktowe,
  • zgrany i wspierający zespół.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert z dopiskiem WSP/MB/2024 zawierających CV na adres: praca@amago.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Amago Sp. z o.o. z siedzibą w Cholerzynie 383, 32-060 Liszki, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Dodatkowo, jeśli Pan/Pani wyraża zgodę: jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w ciągu roku od dnia nadesłania mojego cv.

Informujemy, że Administratorem danych jest Amago Sp. z o.o. z siedzibą w Cholerzynie, Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe informacje dot. RODO znajdzie Pan/Pani na stronie www.amago.pl w zakładce Kariera